Історія бренду Umbro

Виробник спортивного одягу і взуття. Найбільше прославилася свій футбольної формою - історично продукцію компанії використовують найвідоміші футболісти і команди світу. Але не тільки футбол - в Umbro одягаються представники і інших видів спорту.

Відповідно до загальноприйнятої (але не підтвердженою офіційно) легенді, назва Umbro з'явилося в 1924 році, як скорочення від початкового Humphrey Brothers Clothing - так називалася компанія, утворена в 1920 році братами Харольдом і Вейласом Хамфрі (Harold & Wallace Hamphreys). Вірніше засновником був Харольд, якому тоді ледь виповнилося двадцять років, брат же його був швидше просто помічником у всіх справах і починаннях.

Успіх прийшов разом з перемогами англійських команд, одягнених у форму від Umbro, в тридцятих роках минулого століття. Під час війни компанія тимчасово змінює профіль, займаючись пошиттям форми для англійських солдатів.

Найбільшого розквіту в великому спорті Umbro досягла в шістдесятих роках, коли переважна більшість футбольних команд одягалося в її форму. У вісімдесятих роках шорти, вироблені компанією, стають дуже популярні і серед молоді.
З лютого 2008 року, Umbro є дочірньою компанією корпорації Nike. В цілому ж, бренд Umbro і раніше популярний, але золоті дні його вже позаду. Є думка, що причиною цього став вихід на інші арени, коли футболу приділялася набагато менше уваги. Спад цей почався в кінці минулого століття і послужив причиною ребрендингу, під час якого не тільки з'явилися нові моделі одягу, а й істотно змінився знаменитий ромб компанії (прийнято вважати, що це алмаз), ставши більш витягнутим і втративши підпису.

Штаб-квартира Umbro Ltd. знаходиться в Чідл, графство Чешир, Великобританія (Cheadle, Cheshire, UK).