Adidas - назва, яке символізує компетентність у всіх видах спорту у всьому світі.

Adidas - назва, яке символізує компетентність у всіх видах спорту у всьому світі. Компанія Adidas була створена Адольфом (ADI) Дасслером, який почав виробництво взуття в 1920 році за допомогою свого брата Рудольфа Дасслера. (Пізніше Рудольф створить конкуруючу компанію взуття PUMA AG)

Протягом багатьох років єдиним символом, пов'язаним з Adidas був трилисник (квітка). "3 смужки" без сумніву є квінтесенцією символу "Adidas". Цей перший для Adidas логотип придумав сам засновник компанії Аді Дасслер, і вперше використав його на взуття в 1949 році. Дасслер створив символ, який можна було б відразу дізнатися, коли спортсмени використовували його взуття в спортивних змаганнях. Він підкреслив асоціації з гаслом "бренд з 3 смужками". На одязі "3 смужки" вперше з'явилися в 1967 році. На сьогоднішній день цей символ у всьому світі асоціюється з брендом компанії Adidas.

В кінці 1960-х Adidas почав розширюватися, включивши в свій ассотрименту спортивний одяг. Це і спонукало Кет і Аді Дасслер шукати нові, додаткові розпізнавальні знаки для марки Adidas. У серпні 1971 року народження, народився трилисник, з більш ніж 100 ідей, заснованих на 3-х смужках. Це геометричне виконання потрійного перетину, сімволізіруюет різноманітність марок Adidas. Цей символ був вперше використаний на продукції Adidas в 1972 році, а пізніше став корпоративним символом.

У 1997 році Adidas вирішив ввести комплексний корпоративний дизайн, вибравши в якості основного елементи нового і ще не застарілого, знайомого всьому світу логотипу - 3 бари. Він була розроблений в 1990 році, на той момент, творчим директором Пітером Муром. Форма, утворена гратами є гору із завдань, з якими доведеться зіткнутися, і одночасно цілі, які повинні бути досягнуті.

Логотип "Adidas Стиль Спорт" був створений в 2001 році. Натхненням для створення цього логотипу був стрімко і постійно мінливий світ, в якому ми сьогодні живемо. Це також є натхненням для всієї концепції Adidas Стиль і Спорт. Світ представлений у вигляді глобуса, який охоплює 3 смужки. Adidas позначається трьома смугами по всій площі земної кулі, що йде в ногу зі зміною швидкості і в нашому світі.

На сьогоднішній день компанія Adidas використовує всі три логотипу на своїй продукції.